O kosmetice HEMPZ

Od roku 1998 je posláním značky HEMPZ odhalovat pozitivní účinky a sílu konopí v kosmetice. HEMPZ má více než dvacetileté zkušenosti s vytvářením konopných produktů pro pokožku a vlasy.

Konopný olej je klíčovou složkou každého výrobku, který zajišťuje pružnou a vyživenou pokožku a zdravě vypadající vlasy. Právě proto je mottem značky:

"The secret is in the seed."

Cesta HEMPZ

Před dvaceti lety byla konopná semínka hlavním artiklem obchodů se zdravou výživou, nikoli kosmetických produktů. HEMPZ byl jedním z prvních, kdo změnil status quo tím, že do krémů přidal čistý konopný olej, který pomáhá chránit pokožku. Díky hlubokým zkušenostem s konopným semínkem poskytují produkty maximum pozitivních účinků pro pokožku a vlasy.

HEMPZ je zcela bezpečný

Pro své produkty používá čistě přírodní konopný olej a výtažky bez tetrahydrokanabinolu (THC), který má psychoaktivní účinky. Produkty tak můžou bez obav používat lidi všech věkových kategorií, kteří chtějí mít zdravou a hydratovanou pokožku a vlasy.

HEMPZ používá přírodní složky

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z netoxických rostlinných složek. Ať už používáme výtažek z granátového jablka, který má protizánětlivé účinky, nebo bambucké máslo na výživu vlasů a pokožky, naše hlavní ingredience pocházejí z přírody, nikoli ze zkumavky.

HEMPZ nabízí maximální hydrataci

Nic nehydratuje tak dobře jako konopné semínko. Konopný olej dodává silnou hydrataci, vitamin E působí jako přírodní zvláčňující látka a omega mastné kyseliny pomáhají posilovat kožní bariéru. Použití oleje z konopných semínek ve všech produktech má proto nezaměnitelný význam. Je to nejúčinnější způsob, jak získat jemnější, hladší a zdravěji vypadající pokožku a vlasy.

Konopí pomáhá životnímu prostředí

Konopí je udržitelný produkt, který skutečně pomáhá životnímu prostředí mnoha způsoby. Takže vy i vaše pokožka můžete mít z používání produktů dobrý pocit!

  • Konopí snižuje odlesňování
  • Růst konopí snižuje znečištění pesticidy
  • Konopí dokáže obnovit úrodnost půdy
  • Konopí snižuje dopady emisí uhlíku

Netestováno na zvířatech

HEMPZ je držitelem certifikátu Leaping Bunny, mezinárodně uznávaného zlatého standardu v oblasti certifikace kosmetických výrobků "Netestováno na zvířatech".