DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1 200 Kč

O značce HEMPZ

Kosmetickou značku Hempz založil již v roce 2002 američan Bruce West, Jr..  Již od počátku se stala velmi oblíbenou kosmetikou po celých Spojených státech, později pak v dalších zemí po celém světě. Nyní je konečně dostupná i v ČR!


Podstata jeho myšlenky spočívá ve využití 100% čistého přírodního konopného oleje získaného přímo ze semen konopí pro zdraví pokožky. Konopný olej je známý obsahem esenciálních mastných kyselin a klíčových aminokyselin,  přírodních proteinů, vitamínů, antioxidantů a minerálů. Konopný olej je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů složek, které jsou životně důležité pro zdraví pokožky a silnější a zdravé vlasy. Řada výrobků obsahuje i cenný extrakt z konopí, který je také bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a živin nezbytných pro hydrataci a výživu pokožky a umocňuje tak pozitivní efekt výrobku.


Kosmetika Hempz dále obsahuje další přírodní extrakty, které napomáhají péči o pokožku a vlasy a dodávají výrobkům neuvěřitelně krásnou vůni. Jedná se mimo jiné o extrakty z vanilky, švestky, kokosu, vodního melounu, ženšenu, granátového jablka, citrusových plodů, okurky, jasmínu, jablka, yongy, cogonské trávy, mořských řas, zázvoru, rozmarýnu, máty, broskve, divoké růže, papáji, malin, borůvek a manga. Většina výrobků obsahuje i také ceněné bambucké máslo.


Hempz se snaží být co nejšetrnější k přírodě a poskytovat človeku dary, které mu přírodá dává.

Drtivá většina našich výrobků neobsahuje parabeny, lepek a všechny výrobky jsou 100% veganské. Šampony pak neobsahují sulfáty.

Dalším důležitým faktem je, že výrobky NEJSOU testovány na zvířatech.

<span>100%</span><br/>veganské

100%
veganské

<span>Bez</span><br/>parabenů

Bez
parabenů

<span>Bez</span><br/>lepku

Bez
lepku

<span>Netestováno</span><br/>na zvířatech

Netestováno
na zvířatech

Sledujte nás